Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zřejmě derniéra a vítězná! Výhra s lídrem Tuněchodami 5:2 (2:1)

28. 9. 2016

Oproti minulámu zápasu bylo nyní k dispozici 16 hráčů! A nejen protože bylo z čeho vybírat, ale i proto, že všichni odvedli dobrou práci, jsme výhrou pokazili tuněchodským, v případě jejich bodového zisku, prvenství v soutěži,

Po několika málo sekundách vyrobil fatální kiks náš bývalý spoluhráč, nyní novopečený otec (opožděně mu všichni gratulujeme) Martin Nováček, toho využil důrazný Smutný 1:0 a to nás nastartovalo k další překvapivé, ale zasloužené výhře. Pak sice Tlustý v brance zaváhal a umožnil soupeři vyrovnat 1:1, ale opět Smutný poločasový výsledek převážil na naši stranu 2:1.

Druhá půle se nesla v podobném duchu a díky naší bojovnosti jsme eliminovali především rychlost cizinecké legie v barvách Tuněchod. Nádherně se trefil Budinský 3:1, po Smutného hattricku po němž musel být ze hřiště stažen, protože by ho nechytla už ani jeho Jarča, to bylo již 4:1 a nakonec Šindelářova dorážka upravila na 5:1! Ke konci soupeř už jen zmírnil krutopřísnou a ostudnou a totální porážku balkánskou hlavičkou na konečných 5:2. Zde se vracím na začátek, takže Martine gratulujem a zároveň děkujem...

Poslední zápas a to dohrávka z jara se Starou gardou bohužel asi již nebude, takže o posledním, zřejmě nějakém exhibičním zápase budete brzy informováni.

Sestava: Tlustý-Spěvák ml., Budinský, Hrouda, Fajman-Šindelář, Němec M., Němec Z., Lipenský-Starý, Smutný (Kolbaba, Karlík, Vrána, Spěvák st., Opočenský)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář