Jdi na obsah Jdi na menu
 


První ztráta - domácí remíza s Chotěboří 2:2

18. 5. 2015

Ve čtvrtém domácím zápase v řadě jsme přivítali Chotěboř. To jak víme je soupeř fotbalový a proto bylo možno čekat zajímavý zápas. První půle byla poměrně vyrovnaná, podobně jako nakonec celý zápas. Přesto jsme do kabin odcházeli veseleji, protože ve 45. minutě skvěle zahrál poslední akci poločasu přímý volný kop Zbyněk Němec 1:0.

Po přestávce pokračovala vyrovnaná bitva, která vyvrcholila i co se skore týče. Po rychlé akci tedy hosté vyrovnali v 58. minutě na 1:1. V 70. minutě dali hosté šanci opět Zbyňkovi Němcovi, aby z dalšího PVK přivedl domácí "hochy" opět do vedení 2:1. Pak přišlo tradičně několik nervózních minut, kdy po oboustraně několika ostřejších zákrocích (většinou Lebduška-Sadílek...), došlo i na "držení pod krkem". Ledově klidný sudí "Bohouš" však nechal hře spád a kartami, jak je jeho zvykem, šetřil. V 82. minutě však hosté po centru z přímého volného kopu a ne úplně jistém zákroku gólmana Tlustého vyrovnali na konečných a možná i zasloužených 2:2.

Velkým pozitivem je i omlazení mužstva (opravdu je to bez uvozovek...), protože nová jména třicátníků Tomáška a Labutě, která nejsou zatím ani na soupisce, se snad budou objevovat častěji resp. pravidelně.

Na žádost prakticky všech hráčů je nutno zmínit, že špílmachr Kolbaba je bohužel díky zranění, které mu bylo způsobeno velice netradičním způsobem, mimo hru. Tato ztráta se bude sice jen velmi těžko nahrazovat, ale o to více bude mít on sám (hrající trenér) čas na přemýšlení nad ideální sestavou...

Sestava: Tlustý-Brodňan, Hrouda A., Němec Z., Karlík-Míšek, Němec M., Lebduška, Tomášek-Labuť, Starý (Spěvák st., Oswald, Mercl, Vašíček, Fajman)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář