Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohra v Tuněchodech 5:2 (1:1)

18. 9. 2013

Po delší pauze jsme zavítali k dalšímu zápasu s vedoucím týmem tabulky, jímž jsou Tuněchody. K zápasu jsme bohužel z různých důvodů přijeli pouze v jedenácti lidech a Fajman, který přijel až pár minut před koncem již do hry ani nezasáhl. Domácí byli po celý zápas víceméně lepším mužstvem, ale přemotivovanost některých jejich hráčů byla přespříliš. Takovouto "kvalitu" by někteří mohli prodat i v některé okresní soutěži. Tato liga by měla být hlavně pro radost... Tak jako tak byla první půle celkem vyrovnaná a to především co do skore. Na domácí branku odpověděl Smutný po akci zleva přes Z. Němce, takže o poločase to bylo 1:1. Nutno dodat, že nás ale několikrát podržel Mercl.

Ve druhé půli se možná projevilo i to, že domácí opakovaně střídali čtyři hráče a tím pádem nás začali přehrávat. I tak jsme dokázali ještě odpovědět na vedoucí branku vyrovnáním na 2:2 důrazným Starým, ale v závěru domácí dali postupně sice krásné, ale spíše náhodné branky a navýšili až na konečných 5:2. Škoda, že většina domácích hráčů si po zápase ani nepřišla sportovně podat ruku... Každopádně jim vítězství v soutěži samozřejmě přejeme, ale jsou i jiní soupeři. Samozřejmě, že vyhrál lepší, ale příští zápas snad nebude tak "nervózní".

V neposlední řadě se musím zmínit i o přípravě na zápas, kdy by někteří hráči měli vzhledem k počasí přehodnotit obutí. V dešti snad turfy přeci ne, že?!

Sestava: Mercl-Oswald, Němec Z., Tlustý, Novotný-Vašíček, Hamsa, Hrouda A., Kolbaba-Starý, Smutný

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář