Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohra s Chotěboří 7:3

12. 6. 2014

Za obrovského vedra jsme odjeli do hezkého stánku v Libici n/D, kde našla azyl stará garda Chotěboře. Byli jsme mile překvapeni útulností malého stadionku, ale za pár minut již nemile nástupem chotěbořských plejerů do zápasu! V 5., 10., 15., 23. a 30. minutě to již bylo 5:0! Branky samozřejmě padají po chybách (jinak by vše končilo 0:0...), ale jaké jsme vyrobili my, se jen tak nevidí. Nejen, že Petr v bráně neměl svůj den, ale ani překvapivé ztráty míče, které předvedl Mára ve středu hřiště, málokdo čekal. Opoč navíc nechtíc "namazal" soupeři a Zbynďa po Petrově neúspěšném výletě a následné nepřesné rozehrávce musel zahrát rukou v pokutovém území. Pak alespoň Marian snížil na 5:1 a Fajčus mazácky upravil na poločasových 5:2.

Bohužel jsme příliš ve druhé půli nenavázali na z naší strany slušnou destiminutovku ze závěru půle první a naopak jsme obdrželi další dvě branky. Na konečných 7:3 upravil z PK Marian. Dnes jsme na lepšího soupeře prostě neměli. Ale i tak jsme zanechali v Libici dobrý dojem a těšíme se na podzimní odvetu s tímto fotbalovým soupeřem.

V tomto zápase jsme vyrobili příliš mnoho chyb, soupeř se údajně po delší době sešel v plné síle, jak už jsem se zmínil Petr neměl svůj den, Vlasta hlavně ve druhém poločase často kazil a v neposlední řadě Kolbabova absence na hrací ploše je chtě nechtě znát! Už aby si dal koleno do pořádku.

Příští zápas hrajeme již v tradiční den tedy v pondělí 16.6. 2014 (odjezd jako obvykle tzn. v 16:45 z náměstí) a to v Rozhovicích s Nemocnicí, která se od prohry s námi tak vzmátořila, že již okupuje přední příčky tabulky. Takže nás nečeká nic lehkého ba naopak. To ale znamená, že musíme k zápasu přistoupit jinak...

Sestava: Tlustý-Vašíček, Oswald, Němec Z., Novotný-Karlík, Němec M., Lebduška, Spěvák st.-Starý, Fajman (Opočenský)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář