Jdi na obsah Jdi na menu
 


Porážíme doma 4:1 Slatiňany

4. 5. 2015

Ve druhém zápase, který jsme opět odehráli doma, jsme tentokrát přivítali tradičního a nám velmi známého soupeře, Slatiňany. Ti přijeli bohužel oslabeni nejen o kvalitu, ale ani s kvantitou na tom nebyli dobře, takže vzali za vděk půjčením jednoho hráče, aby mohli nastoupit v jedenácti. Tím byl náš dnes druhý gólman Petr Tlustý a nutno dodat, že patřil k tomu lepšímu v mužstvu hostí. Přestože nám hosté prvních možná deset minut míč nepůjčovali, byli jsme to naopak my, kteří po brejkové situaci ve 12. minutě otevřeli skore Marianem Němcem 1:0. V dalších minutách se hra již vyrovnala, ale to samé se stalo i s průběžným stavem, kdy nedůraz v naší šestnáctce potrestal hostující Urválek pěknou střelou levačkou, Mercl se za míčem jen ohlédl a bylo to ve 25. minutě 1:1. Chvilku před přestávkou pak zaslouženě upravil na 2:1 pro domácí po pěkné kombinaci Fajman. Nutno dodat, že zde projevil cit pro hru rozhodčí a nechal gólově akci dokončit.

Po přestávce hned po pár sekundách střídající Smutný přidal další branku, když mu na hlavu krásně posadil centr Lebduška 3:1. Od té doby existovalo na hřišti jen jedno mužstvo a hra se odehrávala prakticky pouze před vynikajícím Kramaříkem, brankářem hostů. Domácí se však nemohli "do plných" prosadit až po další "penaltové" výhodě (opět vynikající cit rozhodčího Kolbaby) uzavřel skore Starý 4:1. V poslední minutě zápasu však již po podražení Zbyňka Němce hostujícím Bakešem výhoda poskytnuta být nemohla a k exekuci pokutového kopu se postavil nejstarší hráč na hřišti Jiří Spěvák st. Přestože by ve svém věku již nervózní být neměl, nezvládl provedení asi psychicky a s výsledkem se již bohužel nic nestalo. Bude-li v některém z dalších zápasech nařízena penalta, bude mít třemošnický trenér dilema, koho na ni poslat... Přesto nebo právě proto si připisujeme další tři body do tabulky a nyní se můžeme těšit na dalšího soupeře, jímž budou příští pondělí v tradičním čase v 17:30 Stolany, staronový nováček soutěže.

Sestava: Mercl-Vašíček, Oswald, Němec Z., Novotný-Vrána, Lebduška, Němec M., Míšek-Starý, Fajman (Smutný, Opočenský, Spěvák st.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář