Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opět těsná prohra, tentokrát 2:1 (1:1) v Chotěboři

31. 8. 2015

Přestože jsme sehráli velice vyrovnaný zápas, odjíždíme z Chotěboře bez jediného bodíku! A snad v tom ani nesehrálo roli to, že oproti minulému zápasu jsme odjeli v prořídlejší sestavě. Šéf firmy Kovolis Hedvikov p. Koudelka si zřejmě neuvědomil, že noční směnou přetrhne Vašíčkovi střeleckou šňůru a my přicházíme o možná nového střelce. Takže skore otevřel k radosti našich čtyř fanoušků ve 20. minutě Smutný pěknou střelou levačkou zpoza vápna 0:1. Bohužel Vránův nedůraz na malém vápně pár minut před přestávkou znamenal vyrovnání na poločasových 1:1.

I druhá půle přinesla vyrovnaný mač. V 65. minutě však podlehl rozhodčí ani ne moc bouřlivému domácímu prostředí a nařídil pokutový kop za zčásti kontaktní ale spíše únavový pád chotěbořského útočícího hráče a tak po chvíli dohadů kdože a bude-li vůbec někdo tento kop provádět, červenobílí otočili na 2:1. Pak správně rozhodčí neposoudil naše dva odvetné pády v domácím vápně penaltově, ale faul na M. Němce v 80. minutě již přehlédnout nešlo. Škoda, že J. Spěvák vysloveně vytrhl míč z ruky Kolbabovi, který si hodně věřil a chtěl pentli kopnout po gólmanově pravé ruce. Jenže "Pinďa" ji kopl právě na druhou stranu, což zřejmě velice dobrý domácí brankař tušil a ani Jirkova dorážka nedopadla gólově...sad. Mohl to být 100% bod do tabulky i do tabulky pravdy! Na šance snad 5:5, ale domácí byli o proměnění PK lepší.

Příště již konečně hrajeme doma a tak v pondělí 7.9. v 17:30 přivítáme Starou gardu. Stále sice citelně chybí zraněný Lebduška, kterému touto cestou přejeme brzký návrat na trávník, ale i tak věřím, že na hřišti my ostatní necháme vše a o první podzimní body se pořádně popereme.

Sestava: Tlustý-Spěvák ml., Němec Z., Hrouda, Opočenský-Lipenský, Němec M., Smutný, Kolbaba-Starý, Fajman (Karlík, Spěvák st., Vrána)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář