Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejtěsnější výhra s těžkým soupeřem...

10. 9. 2014

V pondělí 8.9. jsme přivítali na domácím pažitu soupeře z Chotěboře. Že to bude těžší soupeř než v minulém zápase Slatiňany jsme věděli. Po jarní vysoké prohře jsme ale měli chotěbořským co vracet. Přestože to před utkáním vypadalo se sestavou všelijak, sešlo se nás překvapivě až dost a tak trenér mohl namíchat koktejl, který nakonec hostům příliš nechutnal.

Ač mají "hoši" z Vysočiny možná fotbalovější minulost než větší část našeho týmu, projevili se spíše než fotbalovostí jako lidoví vypravěči resp. neustále nespokojení fotbalisté. Ať šlo o rozhodčího, ofsajdy na jedné či druhé straně, styl naší hry atd. Naproti tomu naši byli disciplinovaní a to byl základ konečného úspěchu. Celkově to byl poměrně vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli mírně navrch my. Nebudu daleko od pravdy, budu-li tvrdit, že zápas snesl měřítko možná i krajské soutěže.

Vrcholem našeho snažení byla 89. minuta, kdy si Starý naskočil na Lebduškův roh a jedinou ale myslím, že zaslouženou brankou zápas rozhodl 1:0.

Příště jedeme ve středu 17.9. k lídrovi soutěže do Tuněchod. Hraje se již v 17:00 tzn. odjezd v 16:15 tradičně z náměstí.

Sestava: Mercl-Vašíček, Němec Z., Oswald, Šťastný-Míšek, Lebduška, Němec M., Lipenský-Starý, Smutný (Vrána, Fajman, Spěvák st., Spěvák ml.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář