Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na úvod sezóny výhra nad Slatiňanami 4:1 (1:0)

10. 4. 2017

Další ročník ligy neregistrovaných se bohužel odehraje v poněkud jiném formátu, než jsme v předchozích letech byli zvyklí... Přihlásila se totiž pouze čtyři mužstva, která se střetnou navzájem čtyřikrát tzn., že každý odehraje dvanáct zápasů. Tak snad tento model bude fungovat, protože všichni máme stále chuť si zahrát nejkrásnější hru na světě...

 

V prvním kole na náš trávník zavítaly Slatiňany. Bylo to mužstvo v poněkud jiném složení než v minulých letech, ale zápas byl asi i díky tomu (alespoň v první půli) bohudík celkem vyrovnaný a všech více než třicet fotbalistů, kteří se v obou mužstvech vystřídali, odehrálo zajímavé utkání.

První půle skončila díky jediné gólové trefě Michala Šindeláře 1:0. Několik šancí na obou stranách zůstalo nevyužito a tak se šlo do kabin s nejtěsnějším náskokem.

Druhá půle pak již patřila spíše více nám. Krásný lob Marka Lebdušky znamenal zvýšení na 2:0. Pak sice slatiňanští snížili na 2:1. To si na "výlet" kupředu vyšel Budínský a na brejkovou situaci reagoval gólman Mercl "pudu-nepudu-pudu-nepudu"... Potom Lipenský z úhlu prostřelil hostujícího brankaře 3:1. Konečnou podobu výsledku dal Smutný, jehož střelu si bránící hráč srazil obloučkem do vlastní sítě 4:1.

Měli jsme více ze hry především ve druhém poločase, ale šance, které jsme si vytvořili bychom měli proti příštím soupeřům promněňovat...

Další zápas hrajeme opět doma a to za dva týdny, kdy 24.4. přivítáme Tuněchody.

Sestava: Mercl-Brodňan, Budínský, Hrouda, Spěvák ml.-Lipenský, Lebduška, Němec M., Novotný-Starý, Šindelář (Tomášek, Labuť, Fajman, Smutný a Spěvák st.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář