Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na úvod podzimu vysoká výhra 1:7 ve Slatiňanech ale...

26. 8. 2013

V prvním podzimním zápase jsme zavítali do Slatiňan. Tam jsme sehráli opět pohodový zápas se soupeřem, který nám vyhovuje sportovně i lidsky...

V první půli jsme soupeře, kterému jsme zapůjčili brankaře Mercla, několikrát pustili do zajímavého zakončení. Bohudík však ani jedna z jejich asi pěti slušných šancí brankou neskončila. Okýnek v obraně bylo až příliš. Ujala se pouze naše akce, kdy po souhře Němce se Starým prvně jmenovaný otevřel skore 0:1. Tak i poločas skončil.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, protože domácí hráli, ale my dávali branky. Nejprve Němec po krásné kličce brankaři 0:2. Pak Starého střelu domácí hráč tečoval do vlastní sítě 0:3. Za chvíli opět Starý po Hamsově centru vyjímečně hlavou 0:4. Pak jsme si vybrali slabší chvilku a dovolili domácím snížit 1:4. Na to ale zareagoval Starý a křižnou střelou upravil na 1:5. Tentýž hráč pak tak trochu zesměšnil "domácího" gólmana jeslemi 1:6. Konečnou podobu výsledku dal Fajman, který se prosadil "zočivoči" Borkovi 1:7.

Výsledek sice působí přesvědčivě, přesto domácí byli místy možná i fotbalovější, ale své šance řešili zbrkle a pověstné "štěstíčko" jim dnes nepřálo. Přesto nebo právě proto i oni sami po zápase ocenili dobrou atmosféru našich vzájemných zápasů a slíbili, že na příště se připraví daleko lépe...

Ale naším nejbližším příště je zápas s "vojáky" resp. ATK v pondělí 2.9. v 18:00 na chrudimské "umělce" s odjezdem v 17:15 z třemošnického náměstí.

Sestava: Tlustý-Vašíček, Oswald, Hrouda A., Novotný-Míšek, Hamsa, Němec M., Kolbaba-Starý, Fajman (Opočenský, Vrána, Hrouda J.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář