Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí prohra s ATK na rozloučenou se sezonou 2012 2:4 (1:2)

28. 9. 2012

Minulé pondělí 17.9. bohužel nepřijel soupeř Veteráni a toto utkání jsme tedy vyhráli bohužel bez boje kontumačně 3:0. To nás ale samozřejmě mrzí v tom smyslu, že si chceme zahrát a ne získávat body u zeleného stolu...

K poslednímu zápasu jsme nastoupili 24.9. proti ATK, tedy "vojákům". Jako obvykle nám tento mladý a běhavý ač místy třeba nefotbalový soupeř neseděl a brzy jsme prohrávali 0:2. Pak alespoň snížil sváteční střelec Novotný na poločasových 1:2.

Druhá půle se nesla v podobném duchu a se stejným výsledkem, kdy náš úspěch zaznamenal Starý. I přes prohru byli domácí hráči spokojeni, protože běhavý soupeř nás nutil se více pohybovat a to mnoha hráčům určitě přijde k duhu. Vždyť i Májova manželka řekla, že mu začíná růst bříško. Je zajímavé, že nikdo z nás si toho zatím nevšiml.

Během října se pokusíme sjednat ještě alespoň jeden přátelský zápas a pak už nás čekají halové čtvrtky v netradičním čase 20:00-21:30 (v Tipsportu mají dozajista radost...) a neděle na UMT v čase tradičním tzn. v 10:00. S případnými důležitými informacemi se brzy ozvu.

Sestava: Tlustý-Vrána, Fajman, Němec M., Novotný-Spěvák st., Němec M., Hrouda J., Opočenský-Starý, Mercl (Kolbaba, Smutný)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář